Рано-вранці поспішають 

Малюки у світлий дім

В цьому домі всі їм раді,

Затишно у нім усім

Дім казковий, дім прекрасний

Мов волошки ніжний цвіт,

Що своїми пелюстками

Огорта діток своїх.

Як малесенькі волошки

Виростуть тут малюки.

І в країну знань, у казку

Поведуть їх залюбки.

Тож недарма дитсадочок

Наш « Волошкою» зовуть,

Материнську ніжність, ласку

Малюкам тут віддають.


 

МЕРЕЖА  ГРУП:

Всього у закладі функціонує 13 груп, в яких виховується  293 дитини (станом на 01.05. 2019 рік). Із них:

-         Груп раннього віку – 2,

-         Груп молодшого віку – 3,

-         Груп середнього дошкільного віку – 3,

      -        Груп старшого дошкільного  віку – 5,

      з них : компенсуючого типу для дітей з порушенням слуху - 2.

      - Група компенсуючого типу для дытей з порушенням мови - 1

Проектна потужність закладу 260 місць.

Мова навчання українська.

 

Списки дітей набраних відповідно до реєстрації в електронній черзі

Інформація про набір і випуск дітей у ДНЗ  № 21 «Волошка» на 01.06.2019   р.:

 

 

Назва ДНЗ

К-ть дітей випускається

К-ть дітей набирається на 01.09.2019 р.

Із них з електронної черги

Залишилось в електронній черзі

Із них планується

У групи раннього віку на 01.06.2019

У групи молодшого віку на 01.06.2019

У групи середнього віку на 01.06.2019

У групи старшого

віку на 01.06.2019

Груп

Дітей набрано

Залишилось в електронній черзі

Кількість вільних місць

Груп

Дітей набрано

Залишилось в електронній черзі

Кількість вільних місць

Груп

Дітей набрано

Залишилось в електронній черзі

Кількість вільних місць

Груп

Дітей набрано

Залишилось в електронній черзі

Кількість вільних місць

ДНЗ № 21 «Волошка»

70

291

74

-

2

54

-

-

3

67

-

-

3

71

-

4

5

99

-

5


 КАДРОВИЙ  ПАСПОРТ:

 

Всього в закладі – 67 працівників

Із них - 34 педагогічні працівники:

завідувач – 1

вихователь-методист – 1

практичний психолог -1

музичні керівники – 3

вчитель-логопед-1

вчителі-дефектологи (сурдопедагоги) – 2

фізкерівник – 1

вихователі – 24

 

Освітній рівень педагогічних працівників:

повна вища освіта -29 педагогів (85%)

базова вища – 2 (6%)

неповна вища – 3 (9%)

Кваліфікаційний рівень педагогічних працівників:

«спеціаліст вищої категорії» - 7 (22%)

«спеціаліст першої категорії» - 6(19%)

«спеціаліст другої категорії» - 12(37%)

присвоєний 11 тарифний розряд – 2(6%)

не атестованих – 7 (20%)

 


Педагогічні працівники:

П.І.Б.

Освіта, коли і що закінчив

Категорія

Стаж на посаді

станом на 01.09.

2019

На якій групі працює

1.

Тимченко

Ольга Михайлівна

повна вища

СДПУ

ім..Макаренка,

2014

Спеціаліст другої категорії

9 р

Музичний керівник

2.

Городиська

Маргарита

Олександрівна

базова вища

СДПУ

ім.Макаренка,

2014

н/а

5р 7міс

Середня група «Незабудка»

3.

Іващенко

Інна Сергіївна

повна вища,

Глухівський національний педагогічний університет ім..О.Довженка

2018

н/а

5р. 10 міс

Середня група «Тюльпан»

4.

Карпова

Ольга Євгеніївна

повна вища.

Глухівський ДПІ,1993 р

«спеціаліст вищої категорії», вихователь-методист

30 років

Група компенсуючого типу «Фіалка»

5.

Кравченко

Наталія Вікторівна

неповна вища.

Лебединське пед.училище,

1986 р.

9 тарифний розряд,

вихователь-методист

30 років

Група компенсуючого типу «Фіалка»

6.

Крамінська

Наталія Володимирівна

повна вища.

УДПУ

ім Драгоманова,

1995 р

«спеціаліст вищої категорії»

23 років

Вчитель-дефектолог

7.

Ковальова

Ольга Михайлівна

 

Повна вища

магістратура

СДПУ ім.Макаренка,

2015

н/а

5р

Вчитель-дефектолог

8.

Середа

Олена Леонідівна

 

 

Повна вища.

СДПУ

ім..Макаренка.

1996 р.

Спеціаліст І категорії

19р.9міс

Молодша група «Конвалія»

9.

Охріменко

Віта Миколаївна

Повна вища.

Гулухівський національний педагогічний університет,

2016

н/а

5р 5міс

Старша група «Ромашка»

10.

Шевелєва

Яна Вікторівна

повна вища.

ГНПУ ім..О.Довженка

2016

спеціаліст другої категорії

5р

Старша група «Ромашка»

11.

Хілько

Інеса Миколаївна

 

 

повна вищ.

СДПУ

ім.Макаренка

2005 р.

спеціаліст вищої каиегорії

33 років

Група компенсуючого типу «Дзвіночок»

12.

Яценко

Валентина Борисівна

 

неповн вища.

Путивльське пед.училище

1983 р.

9 тарифний розряд

32р 9міс

Група компенсуючого типу «Гвоздіка»

13.

Яковлєва

Тетяна Миколаївна

 

Повна вища

Глухівський національний педагогічний університет ім..О.Довженка

спеціаліст

19р 10міс

Група раннього віку «Волошка»

14.

Ралко

Ірина Олександрівна

повна вища.

СДПУ ім.. А.С.Макаренко 2014 р.

спеціаліст другої категорії

7р 11міс

Музичний керівник

15.

Комісар

Алла Юріївна

повна вища.

Глухівський

ДПІ,2008р.

Спеціаліст І категорії

13років

Старша група «Пролісок»

16.

Кордюк

Надія Володимирівна

повна вища.

ГлухівськийДПІ,2001 р

«спеціаліст вищої категорії»

20 років

Вихователь-методист

17.

Московченко

Світлана

Олександрівна

 

повна вища.

УДПУ

ім.Драгоманова

спеціаліст І категорії

13 років

Вчитель-логопед

18.

Остапенко

Наталья

Леонідівна

 

 

повна вища.

СДПУ

ім..Макаренка

2008 р.

спеціаліст

ІІ категорії

15 років

Старша група «Нарцис»

19.

Паляниця

Кристина

Володимирівна

повна вища.

ГДПУ

ім.Сергєєва-Ценського

спеціаліст

Ікатегорії

21 років

Група компенсуючого типу «Дзвіночок»

20.

Кіптенко Жанна Вікторівна

повна вища.

ГНПУ

ім.Довженко

2017

спеціаліст ІІ категорії

5 роки

Середня група «Айстра»

21.

Кьору Даніела Георгіївна

неповна вища

ВКНЗСОР Путивльський пед. Коледж ім..С.В.Руднєва

н/а

-

Молодша група «Троянда»

22.

Вороніна

Людмила

Володимирівна

 

повна вища.

СДПУ ім.. Макаренка

1997

спеціаліст першої категорії

16р.10міс

Інструктор з фізкультури

23.

Мельнікова

Ірина Миколаївна

повна вища

СДПУ ім..Макаренка

2011

Лебединське

педучилище

ім..А.С.Макаренка

2013

спеціаліст ІІ категорії

7р.11міс

Старша група «Пролісок»

24

Руденко

Людмила Олександрівна

повна вища

Харківський державний

педагогічний університет

1985

н/а

3р.

Група раннього віку «Волошка»

25

Прядка Ольга Петрівна

неповна вища

Путивльський педагогічний коледж ім..С.В.Руднєва

н/а

-

Середня група «Тюльпан»

26.

Ковтун

Алла

Ігорівна

повна вища,

Сумський державний педагогічний університет ім..Макаренка,.

2017

н/а

3роки

Молодша група «Конвалія»

27

Думчикова

Альона Сергіївна

базова вища,

Сумський державний педагогічний університет, 2017

н/а

1р.11міс

Середня група «Незабудка»

28.

Радовська

Ніна

Іванівна

повна вища

Глухівський державний педагогічний інститут,

1996

спеціаліст вищої категорії

28 років

Молодша група «Троянда»

29.

Сорока Юлія Юріївна

повна вища

СДПУ ім..Макаренка

2008

СОІППО

2009

н/а

4р.2міс

Група раннього віку «Лілея»

30.

Доценко

Юлія

Миколаївна

повна вища

Сумський державний педагогічний університет

2007

спеціаліст

ІІ категорії

11 років

Музичний керівник

31

Чучук Тетяна Іванівна

базова вища,

Сумський державний педагогічний університет ім..А.С.Макаренка

2018

н/а

Середня група «Айстра»